ViewSonic

İnteractive Akıllı Tahta

vTouch, eğitim sektörü için özel olarak tasarlanmış kısa mesafe projeksiyon cihazları ile uyumlu olarak çalışabilen bir dokunmatik özellikli interaktif modüldür. USB üzerinden güç alabilen bu modül ve kamera, çok kolay bir şekilde kısa mesafe projeksiyon cihazlarına monte edilebilir. İleri seviye lazer perde teknolojisi ile otomatik kalibre olarak çoklu dokunmatik desteği sunar. 10 kullanıcının eş zamanlı olarak 20 noktadan parmaklarıyla veya interaktif stylus kalemlerle birlikte kullanabilmelerine imkan sağlar ve böylelikle ders ve toplantı esnasında daha etkileşimli bir çalışma ortamı sağlanmış olur. 

vTouch

İnteraktif Dokunmatik Modül

Cihaz ile birlikte gelen yazılım sayesinde kullanıcılar, farklı hazır şablonları, ofis dosyalarını ve web browser üzerinde not alma ve çizim yapma gibi dokunmatik çözümlere de kolayca kullanabilirler. Öğretmenler ve admin bu notları kaydederek öğrenci veya katılımcılarla kolayca paylaşabilirler. Böylece ders esnasında daha etkileşimli bir ortam sağlanarak eğitim süreçleri daha yaratıcı bir hale getirilebilir veya toplantıda alınan notlar katılımcılar ile paylaşılarak daha etkin bir iletişim yaratılmış olur.

 

LightStream® Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazları ile İnteraktif Çözümler

Kısa mesafe projeksiyon cihazlarınızı vTouch interaktif modülü ile güncelleyerek daha etkin bir eğitim ortamı yaratın.

10 Parmak Dokunmatik Çalışma Ortamı

vTouch, eş zamanlı olarak 10 kullanıcının 20 noktadan parmakları ile veya stylus interaktik kalemlerle tek bir ekran üzerinde çalışmalarına olanak tanır.

Geniş Lazer Kapsama Alanı

Gelişmiş laser perde teknolojisi ile 180 derece geniş algılama alanı sunması sayesinde daha akıcı bir dokunmatik deneyimi elde edersiniz. Böylelikle sınıfta birden fazla öğrenci aynı anda daha geniş bir alanda birlikte çalışma imkanı bularak daha etkileşimli bir öğrenme süreci yaşarlar.

Zengin Dokunmatik Çözümler

Cihazla birlikte gelen yazılım sayesinde perde üzerinde anlık olarak ofis dosyaları, web browserda anlatılan içerikler üzerine not alma, çizim yapma gibi çözümler sunar. Ders sunumları ya da canlı kamera bağlantısı sağlanarak kolayca çizim yapılıp üzerine not düşülebilir ve ardından bu notlar kaydedilerek kolay bir şekilde öğrenci veya katılımcılarla paylaşılabilir.

Hızlı Kurulum ve Otomatik Kalibrasyon

vTouch modülü kolaylıkla kısa mesafe projeksiyon cihazına monte edilerek bilgisayar bağlantısının ardından otomatik kalibrasyon özelliği ile çok kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelir.

USB Bağlantısı

USB kablosu ile bilgisayarınızdaki herhangi bir uygun olan USB portuna bağlayarak vTouch modülüne güçve kontrol özelliklerini aktarabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.TEKNİK ÖZELLİKLER

ANA DONANIM İşlemci : Action Micro AM8251 RTL8192 2.4G2T/2R
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ  Celeron 2.0G ve üzeri CPU
Akıcı bir deneyim için - İ5 2.4G CPU SandyBridge
Windows 7 ve üzeri
MacOS 10.10 ve üzeri
Android 4.0 ve üzeri 
Linux UBUNTU (12.04, 12.10, 14.04, 14.10)
BAĞLANTI USB : Kamera modülü için USB, USB 2.0/3.0 uyumlu (bilgisayar yönetimli)
GÜÇ : Lazer modül için USB 
GÜÇ DC : 5V/2A
Tüketim : Standby modunda yok 
ÇALIŞMA ŞARTLARI Sıcaklık :  " -5°C to 45°C (23° F - 113°F)
Nem :0% to 95% Non-Condensing
DEPOLAMA ŞARTLARI Sıcaklık :  " -30°C to +60°C (-22° F - 140°F)
Nem :0% to 95% Non-Condensing
BOYUTLAR Net : Kamera 60g / Lazer 90g
Gross : 1050g 
AĞIRLIK Ambalaj : 9.3 KG
DÜZENLEMELER Güvenlik/EMC : FCC-B, CE, ErP, RoHS, FCC-ID, CE R&TTE
YAZILIM Dil : English, French, German, Spanish, Polish, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Japanese, Korean, Italian, Czech, Danish, Russian, Dutch, Finnish, Norwegian, Portuguese, Hungarian, Romanian, Slovak, Türkçe, Swedish, Greek, Arabic, Indonesian, Hebrew, Thai, Persian..

Upgrade
internet
KULLANICI KILAVUZU Dil : İngilizce
KUTU İÇERİĞİ Stylus kalem X2
Stylus şarj kablosu
Mini USB kablosu (Kamera modülünden PC' ye Mini USB 5m)
Y Kablosu (Lazer modül USB şarj & 2.5mm audio jack sync to CCD)
Adaptör (110 ~ 220V to 5V 2A)
Hızlı başlangıç kılavuzu 
Yazılım CD' si