ViewSonic

LightStream™ Full HD Projeksiyon Cihazı PJD7828HDL

ViewSonic LightStream™ PJD7828HDL projeksiyon cihazları Full HD görüntü kalitesi, 3.200 lümen parlaklık ve 22.000:1 kontrast oranı ile ev sinema sistemleri için özel olarak tasarlandı . SuperColor Teknolojisinin getirdiği doğal ve yüksek renk kalitesi, SonicExpert Teknolojisinin getirdiği net ve berrak ses deneyiminin yanında 1.3x optik zoom ile kısa mesafeden de geniş görüntü sunabilen PJD7828HDL ile mesafe sorunu yaşamadan, ister evde ailenizle birlikte TV veya film izlerken ister arkadaşlarınızla maç keyfi yaparken daha net, parlak ve keskin görüntüleri daha akıcı renklerle etkileyici hale getiriyor. Çift HDMI (bir tanesi MHL destekli) ve opsiyonel Wi-Fi Dongle (WPG-300) ile kablosuz olarak bağlantı sağlayarak Blu-ray / DVD oynatıcılar, TV alıcıları, oyun konsolları, windows tabanlı masaüstü/dizüstü ve Mac bilgisayarlar gibi farklı bağlantı seçenekleriyle ev kullanıcıları, ofisler, küçük/orta ölçekli sınıflar ve kurumsal toplantı salonları için en ideal çözümleri sunuyor. 

Öne Çıkan Özellikler

1920x1080 Full HD Görüntü Kaliesi ile Akıcı Geçişler
3.200 Lümen Parlaklık ile 22.000:1 Kontrast Oranı ile Daha Net, Keskin ve Canlı Renkler
HDMI/HDMI-MHL bağlantıları ile Geniş Kullanım Alanı
SuperColor Teknolojisi ile Doğal ve Yüksek Renk Kalitesi
SonicExpert Teknolojisinin 10W 'lık Hoparlörü ile Net ve Berrak Ses Deneyimi
Opsiyonel WPG-300 ile Kablosuz Sunum İmkanı
1.3x Optik Zoom Lens ile %26 Daha Geniş Görüş
Sessiz Fan Tasarımı ile Düşük Gürültü ve Enerji Tasarrufu
Dynamic Eco Teknolojisi ile 10.000 Saate varan Uzun Lamba Ömrü
6 Renk Tekerleği ve 1.07 Milyar Renk Desteği ile HD Görüntü Kalitesi
DLP Link Teknolojisi ile 120Hz ve 3D Ready Özelliği
3 Yıl Garanti

SuperColor Teknolojisi ile En İyi Renk Performansı

ViewSonic özel olarak geliştirdiği SuperColor Teknolojisi ile geniş renk yelpazesi sunarak yüksek renk performansı sergiler. 6 renkten oluşan renk tekerleği ve dinamik renk lamba kontrolcüleri sayesinde gerçek renk performansını her ortamda deneyimleyebilirsiniz. 1.07 Milyar renk desteği ile gerçek hayatta gördüğünüz renkleri size gösterir.


Full HD Çözünürlük ile 1080p HD Görüntü

​Full HD 1920 x 1080p destekli projeksiyon cihazları ile daha geniş görüş açısı, daha keskin ve net görüntü kalitesi elde edersiniz. PJD7830HDL projesiyon cihazı ile 2milyon üzerinden piksel elde ederek, SVGA cihazlara göre 4,3 Kat ve XGA cihazlara göre 2,6 Kat ve WXGA cihazlara göre ise 2 Kata daha geniş görüş açısı ve daha yüksek piksel görüntüsü elde edersiniz.


SonicExpert™ Teknolojisi ile Net Ses Deneyimi

ViewSonic özel olarak geliştirdiği SonicExpert™ Teknolojisi ile gerek bass gerekse treble ses aralıklarında daha geniş frekans değerlerine ulaşarak kendi sınıfındaki rakiplerine göre daha net bir ses deneyimi sunar. Böylelikle gerek sınıflarda gerekse ofis toplantı odalarında ekstra bir hoparlör bağlantısına gerek kalmadan hem satın alma maliyetinizi düşürerek net ses deneyimi hem de oluşabilecek gereksiz kablo karmaşasından sizi kurtamış olur.

PortAll Yuvası ile Hem Kablosuz Görüntü Aktarımı Hem de Şık Tasarım

​ViewSonic özel olarak tasarladığı PortAll yuvası ile, hem HDMI/MHL destekli opsiyonel WPG-300 gibi HDMI görüntü aktarım cihazlarını ile çalışabilir hem de kullanılan ortamda şık ve estetik bir duruş sergileyerek gereksiz kablo karmaşasının da önüne geçer.

Mobil Cihazlar ve Kablosuz HDMI Aktarıcılar için USB Güç Girişi

5V/2A ve micro USB portları ile standart portlara göre 10W daha yüksek şarj özelliği sağlar. Buna ek olarak opsiyonel WPG-300 veya benzeri kablosuz HDMI görüntü aktarıcılara güç verirken Full HD içeriği aktarabilir.

3D Ready Keyfi

DLP® Link Teknolojisi desteği ile kullanıcılar inanılmaz 3D görüntü kalitesi elde ederler. Yapılması gereken tek şey, cihaz üzerindeki 3D Ready özelliğini aktive etmek ve aktif shutter 3D gözlükler ile birlikte 3D görüntünün keyfine varmaktır.

​ViewSonic PGD-350 aktif 3D shutter gözlük size ister ev kullanımı ister eğitim kurumlarında isterseniz işinizde kullanabileceğiniz daha derin 3 boyutlu deneyim sunar. Hafif ve ince kenarlı tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sunar. Dahili şarjedilebilir bataryası ile 30 saatin üzerinde kesintisiz 3D deneyimi sunar. 1200:1 Kontrast oranı ile 1080p çözünürlükte keskin ve net görüntüyü kalitesini 2ms tepki süresi ile birlikte getirir. 3D DLP® Link teknolojisine sahip projeksiyon cihazları ile uyumlu çalışabilen PGD-350, 178° geniş görüş açısı ile isterseniz ev sinema eğlencenizde, ister işinizde 3 boyutlu sunumlarınızda veya eğitim kurumlarındaki eğitimlerinizde size en ideal çözümü sunar.

1.3x Optik Zoom Lens

1.1 - 1.5 atım oranı ile PJD7828HDL projeksiyon cihazı mesafe konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için daha kısa mesafeden geniş görüntü sunar. 1.3x optik zoom özelliği ile geleneksel cihazlara göre %25 oranında daha geniş görüntü elde edersiniz. Akıllı Tasarım Oval tasarımlı mat yüzeyi ve arka tarafındaki özel kablo yönetim aparatı ile hem rakiplerinin hemde kablo karmaşasının bir adım önüne geçerek şık bir görünüm sunar.

Akıllı Tasarım

​Oval tasarımlı mat yüzeyi ve arka tarafındaki özel kablo yönetim aparatı ile hem rakiplerinin hemde kablo karmaşasının bir adım önüne geçerek şık bir görünüm sunar.

Ayarlanmış Renk ve Parlaklık

Hazır gelen 5 farklı görüntü senaryosu ile farklı ortamlar için optimize edilmiş senaryoları seçerek daha kaliteli renk ve parlaklık elde edersiniz.

"Özel Tuş" Özelliği Hızlı Kullanım

Cihazın menüsünden istediğiniz özelliği açmak zaman alabilir. Uzaktan kumanda üzerinden yapacağınız ayar ile "özel tuş" seçerek dilediğiniz fonksiyonu atayabilir ve hızlıca kullanabilirsiniz.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Çözünürlük : 1920x1080
Parlaklık (ANSI Lümen) : 3,200lm
Kontrast (Max.) : 22,000 :1
Lamba Ömrü (Normal / SuperEco Mode) : 4000 Saat / 10000 Saat
Atım Oranı Metre (Wide ~ Tele) : 1.15~1.5
Lens Shift : NA
Optik Zoom : 1.3x
Dijital Zoom : 0.8x~2.0x
Ekran Boyutu : 30"~300"
Projeksiyon Ofseti : 110%%±5%
Renk : 1.07Milyar Renk
Köşe Düzeltme : "+/- 40° (Dikey)
Gürültü (Normal / SuperEco) : 35dBdB / 30dB
Hoparlör : 10W Cube
GİRİŞ BAĞLANTILARI HDMI/MHL : 1
HDMI In : 1
VGA-in : 1
Komponent Girişi : VGA-in ile paylaşımlı
S-Video : 1
Kompozit Girişi : 1
Ses Girişi (3.5mm) : 1
Ses (RCA Pair) : NA
USB Type A : 1 (5V/2A)
USB Tip B : N/A
Mini USB : 1
Micro USB Kablo : 1 (5V/2A)
Microphone In (3.5mm) : Audio in 2 ile paylaşımlı
SD Kart Okuyucu : N/A
ÇIKIŞ BAĞLANTILARI VGA Çıkış : 1
Ses Çıkış(3.5mm) : 1
KONTROL RS232 (9 Pin) : 1
Ağ Yönetimi (LAN Cable) : N/A
12V Power Trigger : N/A
BOYUTLAR VE GÜÇ Boyutlar (GxDxY) : 316 mm(G) x 228 mm(D) x 103.7 mm(Y) 12.44” (D) x 8.98 ” (D) x 4.08” (Y)
Net Ağırlık : 2.4 kg (5.29 lb)
Güç Kaynağı : 100~240Vac 50/60Hz
Güç Tüketimi : 330W (Max.)
KUTU İÇERİĞİ Güç Kablosu : 1
VGA Kablosu : 1
HDMI Kablosu : N/A
Uzaktan Kumanda (bataryalar Ile) : 1
Kablo Toplama Aparatı : 1
Hızlı Başlangıç Kılavuzu : 1
Taşıma Çantası : N/A
DİLLER Ekranda : 21 Dil desteği. English, France, Spanish, Thai, Korea, Germany, Italian, Russian, Swedish, Dutch, Polish, Czech, T-Chinese, S-Chinese, Japanese, Turkish, Portuguese, Finnish, Indonesian, India, Arabic
DÜZENLEMELER Standard : CB,CCC, cTUVus, CE, FCC,C-Tick, ROHS, REACH, SVHC, WEEE, ErP, EAC,TUV-S Mark(Argentina), PSB, KCC, KC, SASO, CECP, NOM, Mexico Energy Test